ART / Lithographs / Litograph 7473483
nr 747 3483
LITOGRAPH (F)
von Kronow, 1954, 111/310, subject size: 32x24,
von Kronow, 1954, 111/310, motivets mått: 32x24
300
SEK 100
Monday Mars 19 2012
at 17:18:16
19/3 15:15:16